přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání | přejdi na kalendář

česky / english

Prosinec 2018


Menu


PŘIPRAVUJEME V NOVÉ SEZONĚ

13.7.2009

Na co se můžete těšit v nové sezoně? V programu Divadla Archa nebudou chybět pravidelná představení Divadla Vizita ani oblíbený literární kabaret EKG autorů Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.

V měsíci září pak připravujeme premiéru nového projektu Divadla Archa WINDOWS OF OPPORTUNITY, o němž Vás brzy budeme na našich stránkách informovat více.

Těšit se můžete také na reprízy představení TANEC PŘES PLOT, ve kterém spolu s profesionálními herci a hudebníky vystupují také žadatelé o azyl v ČR.

V měsíci říjnu uvede své nové představení taneční soubor DEJA DONNÉ, pravidelný host Divadla Archa.

Filmové fanoušky v listopadu opět přivítá FAMUFEST, festival studentů FAMU.

V programu samozřejmě nebude chybět ani hudba, těšit se můžete již tradičně na koncerty v rámci festivalů ALTERNATIVA a STIMUL a mnohé další!

Na měsíc leden 2010 jsou plánovány také další reprízy hry Václava Havla ODCHÁZENÍ.

A toto je jen malá ochutnávka z našeho programu, chystáme toho samozřejmě mnohem více! Pro další informace sledujte naše webové stránky a zachovejte nám přízeň!

Hezké léto Vám přeje Vaše Divadlo Archa


NOVINKY

Casting k projektu Boys and Girls

Rádi bychom pozvali děti a mládež od 8 do 13 let na casting do divadelního projektu Boys and Girls, jehož první část budeme realizovat v rámci rezidence v Divadle Archa.
Další »

Ultima Vez - předprodej zahájen!

Nejnovější projekt Wima Vandekeybuse a předního vlámského souboru Ultima Vez přijíždí do Prahy jen několik dní po své světové premiéře v Benátkách. Pro projekt booty Looting (Ukradený lup) vybral Wim Vandekeybus skupinu šesti pe...
Další »

Divadlo Archa boduje v Evropě

Divadlo Archa, které dlouhodobě spolupracuje s řadou mezinárodních partnerů získalo podporu grantů Evropské komise z programu Culture / Kultura (2007 - 2013). Jako partner za Českou republiku se tak Archa v následující sezóně zapojí d...
Další »

Archiv novinek

MMIX

3x Min Tanaka - 7. -9. května

3x Min Tanaka - 7. -9. května

Slavný japonský tanečník, režisér a farmář Min Tanaka, který je legendou světového tance, se po sedmi letech vrací do Prahy. 7. a 8. května uvede v Arše dvě své sólová vystoupení pod názvem Locus Focus a 9. května vystoupí spole...
Další »

Lou Reed v Divadle Archa!

Lou Reed v Divadle Archa!

Legendární Lou Reed vystoupí 4.července v Divadle Archa v rámci svého letního turné „FROM VU TO LULU“. Vstupenky v prodeji od 23.února v pokladně divadla a v síti Ticketpro. Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment.

Další »

Sólo pro Lu - rozhovor

Sólo pro Lu - rozhovor

Poslechněte si rozhovor Českého rozhlasu s performerkou Jing Lu a režisérkou Janou Svobodovou o představení Sólo pro Lu, které vychází z autentických životních příběhů čínské herečky, zpěvačky a tanečnice. Reprízy představe...
Další »

Archiv