přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání | přejdi na kalendář

česky / english

Květen 2019


Menu


Archa.lab rezidence

2.2.2012

Krátké rezidenční projekty mladých tvůrců pokračují v březnu a dubnu rezidencí týmů režisérky Veroniky Riedlbauchové a choreografky Věry Ondrašíkové. Již teď se můžete těšit na jejich veřejné prezentace!


Plus minus Praha - Work in progress projektu, který v rámci rezidence Archa.lab zkoumá hranice mezi divadlem a sociálním dokumentem. Skrze stopy zanechané ve veřejném prostoru Prahy odkrývá příběhy anonymního člověka. Tvůrci projektu: Veronika Riedlbauchová, Lucia Škandíková, Dragan Stojčevski, Alexandra Moralesová, Lenka Bartůňková, Eufrasio Lucena Muñoz, Barbora Vyskočilová, William Valerián a další.
Veřejná prezentace 24. března od 20:00

Nespatřen je název projektu, který vznikne v rámci rezidencí Archa.Lab spojením několika výrazných mladých tvůrců. Koncept a realizace: Věra Ondrašíková, Johana Švarcová, Michal Rydlo, Michal Cáb a Patrik Sedlák.
Podpořili: Magistrát hl. města Prahy, divadlo Ponec, T.M.A. v Hellerau.
Veřejná prezentace 28. dubna od 20:00.

Tanečnice a studentka produkce na DAMU Anna Dynková povede v průběhu února a března 2012 taneční dílnu pro romské děti z pražského Smíchova. Dílna nazvaná Příběh jako cesta..., která se koná pod záštitou Archa.lab a ve spolupráci s Člověkem v tísni, vyvrcholí veřejnou prezentací v Divadle Archa 31. března od 20:00.


Prohlédněte si fotogalerii z veřejné prezentace LIFEshow, která proběhla 27.ledna v Divadle Archa. Tvůrci projektu:
Petra Tejnorová, Martina Musilová, Antonín Šilar, Jan Burian, Petr Vančura, Johana Schmidtmajerová, Lucie Špačková a další.
Fotogalerii naleznete na facebooku

NOVINKY

Casting k projektu Boys and Girls

Rádi bychom pozvali děti a mládež od 8 do 13 let na casting do divadelního projektu Boys and Girls, jehož první část budeme realizovat v rámci rezidence v Divadle Archa.
Další »

Ultima Vez - předprodej zahájen!

Nejnovější projekt Wima Vandekeybuse a předního vlámského souboru Ultima Vez přijíždí do Prahy jen několik dní po své světové premiéře v Benátkách. Pro projekt booty Looting (Ukradený lup) vybral Wim Vandekeybus skupinu šesti pe...
Další »

Divadlo Archa boduje v Evropě

Divadlo Archa, které dlouhodobě spolupracuje s řadou mezinárodních partnerů získalo podporu grantů Evropské komise z programu Culture / Kultura (2007 - 2013). Jako partner za Českou republiku se tak Archa v následující sezóně zapojí d...
Další »

Archiv novinek

MMIX

3x Min Tanaka - 7. -9. května

3x Min Tanaka - 7. -9. května

Slavný japonský tanečník, režisér a farmář Min Tanaka, který je legendou světového tance, se po sedmi letech vrací do Prahy. 7. a 8. května uvede v Arše dvě své sólová vystoupení pod názvem Locus Focus a 9. května vystoupí spole...
Další »

Lou Reed v Divadle Archa!

Lou Reed v Divadle Archa!

Legendární Lou Reed vystoupí 4.července v Divadle Archa v rámci svého letního turné „FROM VU TO LULU“. Vstupenky v prodeji od 23.února v pokladně divadla a v síti Ticketpro. Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment.

Další »

Sólo pro Lu - rozhovor

Sólo pro Lu - rozhovor

Poslechněte si rozhovor Českého rozhlasu s performerkou Jing Lu a režisérkou Janou Svobodovou o představení Sólo pro Lu, které vychází z autentických životních příběhů čínské herečky, zpěvačky a tanečnice. Reprízy představe...
Další »

Archiv