přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání | přejdi na kalendář

česky / english

Květen 2019


Menu


VLÁMSKÁ SEZÓNA V DIVADLE ARCHA

10.10.2011

Vlámský fenomén na scéně Divadla Archa! Využijte speciální nabídky a pořiďte si permanentku - ušetříte 290,- Kč!


Vlámská sezóna v Divadle Archa

11. října, 20.00
Les SlovaKs – Journey Home
Jak vypadá spojení živelně nespoutaného současného tance se slovenskou lidovou tradicí a živou hudbou? Pět výjimečných tanečníků se zkušenostmi z proslulých světových souborů mísí v choreografii vlastní osobní příběhy, ze kterých na pódiu vzniká kaleidoskop složený z extatického a totálního tance.

sobota 15. a neděle 16. října, 19.30
Gob Squad / Campo: Before Your Very Eyes
Buďte svědky životů žitých na plný plyn . Jak vidí svůj život dnešní děti? Projekce budoucnosti v podání sedmi dětských performerů - třetí část trilogie produkčního domu Campo, které české publikum zná z produkcí  üBung a That Night Follows Day. Uváděno ve spolupráci s festivalem 4+4 dny v pohybu.

18. listopadu, 20.00
KVS - Occupied City
Boj o okupované město v rytmu hiphopu a beatboxu. Adaptaci básnické sbírky legendárního vlámského autora Paula Van Ostaijena v podání vlámských umělců ulice přiváží do Archy Vlámské královské divadlo. Uvádíme v rámci festivalu Akcent.

5. – 7.12., 20.00
Ultima Vez – Radical Wrong
Výbušná do tance přetavená vzpoura mladé generace aneb nejnovější dobrodružství Wima Vandekeybuse tentokrát pro mladé diváky!


Vstupenky jsou v předprodeji v pokladně Divadla Archa a na http://vstupenky.divadloarcha.cz/


Vlámskou sezónu v Divadle podpořila Vlámská vláda   

Flemish Government

NOVINKY

Casting k projektu Boys and Girls

Rádi bychom pozvali děti a mládež od 8 do 13 let na casting do divadelního projektu Boys and Girls, jehož první část budeme realizovat v rámci rezidence v Divadle Archa.
Další »

Ultima Vez - předprodej zahájen!

Nejnovější projekt Wima Vandekeybuse a předního vlámského souboru Ultima Vez přijíždí do Prahy jen několik dní po své světové premiéře v Benátkách. Pro projekt booty Looting (Ukradený lup) vybral Wim Vandekeybus skupinu šesti pe...
Další »

Divadlo Archa boduje v Evropě

Divadlo Archa, které dlouhodobě spolupracuje s řadou mezinárodních partnerů získalo podporu grantů Evropské komise z programu Culture / Kultura (2007 - 2013). Jako partner za Českou republiku se tak Archa v následující sezóně zapojí d...
Další »

Archiv novinek

MMIX

3x Min Tanaka - 7. -9. května

3x Min Tanaka - 7. -9. května

Slavný japonský tanečník, režisér a farmář Min Tanaka, který je legendou světového tance, se po sedmi letech vrací do Prahy. 7. a 8. května uvede v Arše dvě své sólová vystoupení pod názvem Locus Focus a 9. května vystoupí spole...
Další »

Lou Reed v Divadle Archa!

Lou Reed v Divadle Archa!

Legendární Lou Reed vystoupí 4.července v Divadle Archa v rámci svého letního turné „FROM VU TO LULU“. Vstupenky v prodeji od 23.února v pokladně divadla a v síti Ticketpro. Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment.

Další »

Sólo pro Lu - rozhovor

Sólo pro Lu - rozhovor

Poslechněte si rozhovor Českého rozhlasu s performerkou Jing Lu a režisérkou Janou Svobodovou o představení Sólo pro Lu, které vychází z autentických životních příběhů čínské herečky, zpěvačky a tanečnice. Reprízy představe...
Další »

Archiv