přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání | přejdi na kalendář

česky / english

Prosinec 2018


Menu


Throbbing Gristle nakonec v Praze nevystoupí, rozpadli se.

30.10.2010

Festival Stimul je s lítostí nucen oznámit, že skupina Throbbing Gristle se rozhodla znenadání zrušit svůj pražský koncert, který měl proběhnout 30. října 2010 v Divadle Archa. Vstupné v plné výši bude vráceno v místě nákupu vstupenky.

Tisková zpráva, 29.10.2010

Throbbing Gristle nakonec v Praze nevystoupí, rozpadli se

Kapela zrušila koncert těsně před vystoupením, vrací se vstupné

Festival Stimul je s lítostí nucen oznámit, že skupina Throbbing Gristle se rozhodla znenadání zrušit svůj pražský koncert, který měl proběhnout 30. října 2010 v Divadle Archa. Management kapely zaslal své oficiální vyjádření, z něhož vyplývá že kvartet Throbbing Gristle už jako kapela formálně neexistuje. Throbbing Gristle se rozpadli těsně před pražským vystoupením a zbývající trojice členů nestihne do soboty secvičit nový program. „Mrzí nás to o to víc, že koncert byl z naší strany produkčně do detailu připraven,“ říká ředitel festivalu Jan Vávra. „Vstupné v plné výši bude samozřejmě vráceno v místě nákupu vstupenky,“ dodává.

Oficiální prohlášení skupiny Throbbing Gristle:

„Ve středu 27. října ve večerních hodinách obdrželi členové TG a jejich management dva e-maily, v nichž Genesis P-Orridge prohlašuje, že již nechce být členem Throbbing Gristle. Cosey, Peter a Chris jsou tudíž nuceni přijmout skutečnost, že Throbbing Gristle opět přerušují aktivitu coby živá entita.

Proto s nejupřímnějšími omluvami musí zrušit své plánované vystoupení 30. října v Praze, nemajíce dostatek času na přípravu náhradního koncertního programu.

Aby nezklamali fanoušky původního kvarteta, odehrají Cosey, Peter a Chris díky pochopení promotérů a pod názvem X-TG vyprodaná vystoupení v boloňské Arena del Sole 2. listopadu a v portské Casa Musica 5. listopadu.

Doufáme, že fanoušci tento nový projekt ocení. X-TG doufají, že budou moci v dohledné době vystoupit i v Praze.“


VRÁCENÍ VSTUPNÉHO:

Vstupenky zakoupené v pokladně Divadla Archa:
Majitelům vstupenek bude vstupné vráceno v pokladně Divadla Archa. Při vrácení vstupného bude zákazníkovi vrácena celá částka. Podmínkou vrácení vstupného je platná vstupenka nebo uvedení devítimístného čísla vstupenky. V případě zakoupení vstupenky převodem kontaktujte prosím pokladnu Divadla Archa.
(tel.: 221 716 333, e-mail: pokladna@divadloarcha.cz)
Vrácení vstupného bude možné v pátek 29.10.2010 od 11.00 - 18.00 hod., v sobotu 30.10.2010 od 18.00 - 21.00 hod. a od pondělí 1.11.2010 v otevíracích hodinách pokladny Divadla Archa. Nejpozději však do 31. prosince 2010.

Vstupenky zakoupené v prodejní síti TICKETPRO:

Majitelům vstupenek bude vstupné vráceno POUZE v místě zakoupení. Při vrácení vstupného bude zákazníkovi vrácena celá částka kromě servisního poplatku ve výši 30 Kč (označen na přední straně vstupenky jako "S.P.2"). V případě zakoupení vstupenky ve formě E-ticketu kontaktujte prosím obchodní oddělení na ticket@ticketpro.cz (uveďte číslo obchodního případu a číslo účtu, na něž chcete vrátit vstupné). Vrácení vstupného bude možné nejpozději do 31. prosince 2010.Kontakt:
info@stimul-festival.cz

Pokladna Divadla Archa
Na Poříčí 26, Praha 1
tel.: 221 716 333
e-mail: pokladna@divadloarcha.cz
PO – PÁ: 10.00 – 18.00 a vždy 2 hodiny před začátkem představení

NOVINKY

Casting k projektu Boys and Girls

Rádi bychom pozvali děti a mládež od 8 do 13 let na casting do divadelního projektu Boys and Girls, jehož první část budeme realizovat v rámci rezidence v Divadle Archa.
Další »

Ultima Vez - předprodej zahájen!

Nejnovější projekt Wima Vandekeybuse a předního vlámského souboru Ultima Vez přijíždí do Prahy jen několik dní po své světové premiéře v Benátkách. Pro projekt booty Looting (Ukradený lup) vybral Wim Vandekeybus skupinu šesti pe...
Další »

Divadlo Archa boduje v Evropě

Divadlo Archa, které dlouhodobě spolupracuje s řadou mezinárodních partnerů získalo podporu grantů Evropské komise z programu Culture / Kultura (2007 - 2013). Jako partner za Českou republiku se tak Archa v následující sezóně zapojí d...
Další »

Archiv novinek

MMIX

3x Min Tanaka - 7. -9. května

3x Min Tanaka - 7. -9. května

Slavný japonský tanečník, režisér a farmář Min Tanaka, který je legendou světového tance, se po sedmi letech vrací do Prahy. 7. a 8. května uvede v Arše dvě své sólová vystoupení pod názvem Locus Focus a 9. května vystoupí spole...
Další »

Lou Reed v Divadle Archa!

Lou Reed v Divadle Archa!

Legendární Lou Reed vystoupí 4.července v Divadle Archa v rámci svého letního turné „FROM VU TO LULU“. Vstupenky v prodeji od 23.února v pokladně divadla a v síti Ticketpro. Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment.

Další »

Sólo pro Lu - rozhovor

Sólo pro Lu - rozhovor

Poslechněte si rozhovor Českého rozhlasu s performerkou Jing Lu a režisérkou Janou Svobodovou o představení Sólo pro Lu, které vychází z autentických životních příběhů čínské herečky, zpěvačky a tanečnice. Reprízy představe...
Další »

Archiv