přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání | přejdi na kalendář

česky / english

Březen 2019


Menu


Podzim s EKG v Divadle Archa

14.10.2010

Literárně hudební šou Jaroslava Rudiše a Igora Malijevského EKG se v listopadu představí ve dvou speciálních večerech! 8. a 23. listopadu - Láska, Punk, Apetit a nemalé množství zajímavých hostů.

Podzimní série večerů EKG v Divadle Archa:

O LÁSCE A SAMOTĚ
24. října / 20.00 / Divadlo Archa
25. října / 20.00 / Divadlo Archa
Literárně hudební šou EKG Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše bude v neděli 24. října a v pondělí 25. října věnována Lásce a Samotě. Autoři pozvali do pražského Divadla Archa malíře Josefa Bolfa, čerstvého nositele Ortenovy ceny básníka Jana Těsnohlídka, spisovatele Michala Viewegha a další. Hrát bude gothic folkové duo Jaromír 99 & Neuwerth.


O LÁSCE A PUNKU
8. listopadu / 20.00 / Divadlo Archa
Literárně hudební šou EKG bude v pondělí 8. listopadu ve znamení nového románu Jaroslava Rudiše Konec punku v Helsinkách. Společně s Igorem Malijevským knihu přivítají další hosté: německý spisovatel Martin Becker, básník, spisovatel a DJ Tobiáš Jirous, jenž vystoupí exkluzivně se svou první skupinou Juniors, gothický písničkář Jaromír 99, legendární kapela U-Bahn, Sid Vicious a další speciální hosté. Zahraje také liberecká kultovní kapela Drobný za bůra, slibující punkovou hudbu z vesmíru.


O LÁSCE A APETITU
23. listopadu / 20.00 / Divadlo Archa
Literárně hudební šou EKG bude v úterý 23. listopadu výjimečně věnováno živé nahrávce CD „U Zívalů“ z textů Igora Malijevského za doprovodu jeho hudebně-uměleckého sdružení Hlinomazův apetit a dalších hudebních hostů. Živou nahrávkou provede Jaroslav Rudiš.


Facebook ikona
Sledujte EKG na facebooku!

NOVINKY

Casting k projektu Boys and Girls

Rádi bychom pozvali děti a mládež od 8 do 13 let na casting do divadelního projektu Boys and Girls, jehož první část budeme realizovat v rámci rezidence v Divadle Archa.
Další »

Ultima Vez - předprodej zahájen!

Nejnovější projekt Wima Vandekeybuse a předního vlámského souboru Ultima Vez přijíždí do Prahy jen několik dní po své světové premiéře v Benátkách. Pro projekt booty Looting (Ukradený lup) vybral Wim Vandekeybus skupinu šesti pe...
Další »

Divadlo Archa boduje v Evropě

Divadlo Archa, které dlouhodobě spolupracuje s řadou mezinárodních partnerů získalo podporu grantů Evropské komise z programu Culture / Kultura (2007 - 2013). Jako partner za Českou republiku se tak Archa v následující sezóně zapojí d...
Další »

Archiv novinek

MMIX

3x Min Tanaka - 7. -9. května

3x Min Tanaka - 7. -9. května

Slavný japonský tanečník, režisér a farmář Min Tanaka, který je legendou světového tance, se po sedmi letech vrací do Prahy. 7. a 8. května uvede v Arše dvě své sólová vystoupení pod názvem Locus Focus a 9. května vystoupí spole...
Další »

Lou Reed v Divadle Archa!

Lou Reed v Divadle Archa!

Legendární Lou Reed vystoupí 4.července v Divadle Archa v rámci svého letního turné „FROM VU TO LULU“. Vstupenky v prodeji od 23.února v pokladně divadla a v síti Ticketpro. Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment.

Další »

Sólo pro Lu - rozhovor

Sólo pro Lu - rozhovor

Poslechněte si rozhovor Českého rozhlasu s performerkou Jing Lu a režisérkou Janou Svobodovou o představení Sólo pro Lu, které vychází z autentických životních příběhů čínské herečky, zpěvačky a tanečnice. Reprízy představe...
Další »

Archiv