přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání | přejdi na kalendář

česky / english

Prosinec 2018


Menu


LAIBACH - VSTUPENKY V PRODEJI

1.9.2010

Kontroverzní ikona slovinské hudební scény, která si podmanila oba břehy Atlantiku, přijede do Prahy oslavit 30.výročí své existence! Fanoušci se mohou těšit nejen na koncert, ale také na speciální odpolední program!


LAIBACH REVISITED
9. PROSINCE 2010 - DIVADLO ARCHA
17:30 - PROGRAM PRO FANOUŠKY
Pro nejvěrnější příznivce skupiny je k dispozici limitovaná série vstupenek umožňující jejich majitelům oslavovat „s Laibach“ již od pozdních odpoledních hodin – v podvečer budou hosty projekce raritních filmů Victory Under The Sun / Pobjeda pod suncem (režie Goran Gajic,1988, 65 min) a Predictions of Fire / Prerokbe ognja  (režie Michael Benson, 1996, 90 min), po kterých bude následovat setkání s kapelou.
20:30 - KONCERT

Vstupenky jsou v prodeji od úterý 24. srpna 2010 od 10.00 v pokladně Divadle Archa a v distribučních sítích Ticketpro a Ticketportal.
Standardní vstupenky budou k zakoupení za 550,- Kč v pokladně Divadla Archa. V předprodejních sítích je cena navýšena o manipulační poplatky na 590,- Kč.
Limitované vstupenky budou k dostání za 820,- Kč v pokladně Divadla Archa a za 890,- Kč v sítích Ticktepro a Ticketportal.
V exkluzivní nabídce získá navíc prvních třicet diváků limitovanou vstupenku za cenu 550,- Kč. Tato nabídka je platná pouze v pokladně Divadla Archa.

Koncert pořádá punx not dead ve spolupráci s Divadlem Archa.

VSTUPENKY A VÍCE INFO


NOVINKY

Casting k projektu Boys and Girls

Rádi bychom pozvali děti a mládež od 8 do 13 let na casting do divadelního projektu Boys and Girls, jehož první část budeme realizovat v rámci rezidence v Divadle Archa.
Další »

Ultima Vez - předprodej zahájen!

Nejnovější projekt Wima Vandekeybuse a předního vlámského souboru Ultima Vez přijíždí do Prahy jen několik dní po své světové premiéře v Benátkách. Pro projekt booty Looting (Ukradený lup) vybral Wim Vandekeybus skupinu šesti pe...
Další »

Divadlo Archa boduje v Evropě

Divadlo Archa, které dlouhodobě spolupracuje s řadou mezinárodních partnerů získalo podporu grantů Evropské komise z programu Culture / Kultura (2007 - 2013). Jako partner za Českou republiku se tak Archa v následující sezóně zapojí d...
Další »

Archiv novinek

MMIX

3x Min Tanaka - 7. -9. května

3x Min Tanaka - 7. -9. května

Slavný japonský tanečník, režisér a farmář Min Tanaka, který je legendou světového tance, se po sedmi letech vrací do Prahy. 7. a 8. května uvede v Arše dvě své sólová vystoupení pod názvem Locus Focus a 9. května vystoupí spole...
Další »

Lou Reed v Divadle Archa!

Lou Reed v Divadle Archa!

Legendární Lou Reed vystoupí 4.července v Divadle Archa v rámci svého letního turné „FROM VU TO LULU“. Vstupenky v prodeji od 23.února v pokladně divadla a v síti Ticketpro. Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment.

Další »

Sólo pro Lu - rozhovor

Sólo pro Lu - rozhovor

Poslechněte si rozhovor Českého rozhlasu s performerkou Jing Lu a režisérkou Janou Svobodovou o představení Sólo pro Lu, které vychází z autentických životních příběhů čínské herečky, zpěvačky a tanečnice. Reprízy představe...
Další »

Archiv