přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání | přejdi na kalendář

česky / english

Květen 2019


Menu


Nový projekt Allstar Refjúdží Company!

10.2.2010

Premiéra nového představení Pakosti a Drabanti - politicky nekorektni kabaret se uskuteční 25. března. Skupina Allstar Refjúdží Company přichystala politicky nekorektní představení, které míchá kabaretní hudební čísla s dokumentárními reportážemi a s výlety do snů.


Pakosti a Drabanti
Politicky nekorektní kabaret
Vlastenci proti šikmookým a čmoudům. Kabaret nebo tragedie?

Po úspěšném projektu Tanec přes plot přichází tvůrčí tým s novým hudebně-divadelním projektem.
Pakosti a Drabanti jsou politicko-satirický kabaret, ve kterém se v ostrých kontrastech střetnou ambice, představy, touhy a sny jednotlivých postav na pozadí současné politické situace.
V době, kdy Americe vládne černošský president se ptáme: jak by to vypadalo, kdyby byl Abdulrahman českým prezidentem? Jak by vypadala jeho volební kampaň? Co by nám sliboval? Co bychom od něj očekávali my? Vyvedl by nás z krize?

Koncept: Jana Svobodová a Hana Andronikova
Hudba: Michael Romanyshyn
Hrají členové Allstar Refjúdží Bandu: Petra Lustigová, Miran Kasem, Jing Lu, Eva Hromníková, Philipp Schenker, Ivana Hessová j.h.

Premiéra: 25.3. 2010
Repríza:   26.3. 2010

   
VÍCE INFO A VSTUPENKY:
24. BŘEZNA / PŘEDPREMIÉRA
25. BŘEZNA / PREMIÉRA
26. BŘEZNA / 1. REPRÍZA


NOVINKY

Casting k projektu Boys and Girls

Rádi bychom pozvali děti a mládež od 8 do 13 let na casting do divadelního projektu Boys and Girls, jehož první část budeme realizovat v rámci rezidence v Divadle Archa.
Další »

Ultima Vez - předprodej zahájen!

Nejnovější projekt Wima Vandekeybuse a předního vlámského souboru Ultima Vez přijíždí do Prahy jen několik dní po své světové premiéře v Benátkách. Pro projekt booty Looting (Ukradený lup) vybral Wim Vandekeybus skupinu šesti pe...
Další »

Divadlo Archa boduje v Evropě

Divadlo Archa, které dlouhodobě spolupracuje s řadou mezinárodních partnerů získalo podporu grantů Evropské komise z programu Culture / Kultura (2007 - 2013). Jako partner za Českou republiku se tak Archa v následující sezóně zapojí d...
Další »

Archiv novinek

MMIX

3x Min Tanaka - 7. -9. května

3x Min Tanaka - 7. -9. května

Slavný japonský tanečník, režisér a farmář Min Tanaka, který je legendou světového tance, se po sedmi letech vrací do Prahy. 7. a 8. května uvede v Arše dvě své sólová vystoupení pod názvem Locus Focus a 9. května vystoupí spole...
Další »

Lou Reed v Divadle Archa!

Lou Reed v Divadle Archa!

Legendární Lou Reed vystoupí 4.července v Divadle Archa v rámci svého letního turné „FROM VU TO LULU“. Vstupenky v prodeji od 23.února v pokladně divadla a v síti Ticketpro. Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment.

Další »

Sólo pro Lu - rozhovor

Sólo pro Lu - rozhovor

Poslechněte si rozhovor Českého rozhlasu s performerkou Jing Lu a režisérkou Janou Svobodovou o představení Sólo pro Lu, které vychází z autentických životních příběhů čínské herečky, zpěvačky a tanečnice. Reprízy představe...
Další »

Archiv