přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání | přejdi na kalendář

česky / english

Květen 2019


Menu


Vánoční speciální akce 2+1

21.12.2009

Při nákupu vstupenek na představení EMIGRANTES, které uvádíme 7. a 8. ledna 2010 získáte nyní třetí vstupenku zdarma! Tato speciální vánoční akce je platná pouze do 24.12.2009.

EMIGRANTES
Choreografky a tanečnice Veronika Kotlíková a Tereza Ondrová, které tvoří jako umělecká skupina VerTedance, představí svůj nový projekt Emigrantes, který vznikl v rámci jejich dvouleté residentury v Archa.lab. Premiéra.
Emigrantes je dalším představením ze série projektů skupiny VerTeDance, ve kterém, stejně jako v předchozích projektech „The Brave a „Třiačtyřicet slunce západů“ vystupují vedle sebe na scéně dospělí a dětští tanečníci. Představení Emigrantes nahlíží dětskýma očima na fenomén uprchlictví.

„Z části pohádkový příběh vychází z reálného předobrazu. Sledujeme osud malého chlapce, který spolu s rodiči musel opustit důvěrně známé místo zvané DOMOV. Jeho vzpomínky se tříští jedna o druhou a matně ztrácí ostré kontury. Pocity si ale vybavuje překvapivě jasně“,říká Veronika Kotlíková.

VSTUPENKY A VÍCE INFO:
čtvrtek 7. ledna/ 20.00

pátek 8. ledna/ 20.00

NOVINKY

Casting k projektu Boys and Girls

Rádi bychom pozvali děti a mládež od 8 do 13 let na casting do divadelního projektu Boys and Girls, jehož první část budeme realizovat v rámci rezidence v Divadle Archa.
Další »

Ultima Vez - předprodej zahájen!

Nejnovější projekt Wima Vandekeybuse a předního vlámského souboru Ultima Vez přijíždí do Prahy jen několik dní po své světové premiéře v Benátkách. Pro projekt booty Looting (Ukradený lup) vybral Wim Vandekeybus skupinu šesti pe...
Další »

Divadlo Archa boduje v Evropě

Divadlo Archa, které dlouhodobě spolupracuje s řadou mezinárodních partnerů získalo podporu grantů Evropské komise z programu Culture / Kultura (2007 - 2013). Jako partner za Českou republiku se tak Archa v následující sezóně zapojí d...
Další »

Archiv novinek

MMIX

3x Min Tanaka - 7. -9. května

3x Min Tanaka - 7. -9. května

Slavný japonský tanečník, režisér a farmář Min Tanaka, který je legendou světového tance, se po sedmi letech vrací do Prahy. 7. a 8. května uvede v Arše dvě své sólová vystoupení pod názvem Locus Focus a 9. května vystoupí spole...
Další »

Lou Reed v Divadle Archa!

Lou Reed v Divadle Archa!

Legendární Lou Reed vystoupí 4.července v Divadle Archa v rámci svého letního turné „FROM VU TO LULU“. Vstupenky v prodeji od 23.února v pokladně divadla a v síti Ticketpro. Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment.

Další »

Sólo pro Lu - rozhovor

Sólo pro Lu - rozhovor

Poslechněte si rozhovor Českého rozhlasu s performerkou Jing Lu a režisérkou Janou Svobodovou o představení Sólo pro Lu, které vychází z autentických životních příběhů čínské herečky, zpěvačky a tanečnice. Reprízy představe...
Další »

Archiv