přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání | přejdi na kalendář

česky / english

Srpen 2019


Menu


SPONZORING

Divadlo Archa je unikátním prostorem otevřeným pro nejrůznější, mnohdy nečekaná setkání. Jejich smyslem je zkoumat možnosti umění, poskytnout prostor neotřelým nápadům a různými cestami postihovat aktuální společenské dění. Divadlo Archa přináší každý rok téměř 200 inspirativních představení a projekty pro více než 40 000 diváků.

Vlastní příjmy Divadla Archa včetně výnosů z prodeje vstupenek činí 37 % z celkového rozpočtu, grant Hlavního města Prahy pokrývá dalších 40 % rozpočtu divadla. Na to, aby Divadlo Archa mohlo rozvíjet a vytvářet divadelní a společenské aktivity, naplňovat své poslání a přinášet společensky potřebné impulsy, potřebuje Divadlo Archa každý rok získat od dárců, donorů a sponzorů nejméně 11,5 milionu Kč.

Vstupte do rodiny partnerů a sponzorů Divadla Archa. Umožníte nám tak nadále přinášet vysoce kvalitní a inspirativní kulturní zážitky. Podpořit můžete i  naše vzdělávací aktivity, diskuse na aktuální společenská témata, představení zahraničních souborů a umělců či naše sociálně – divadelní projekty.

Různé možnosti spolupráce:
Generální partner Divadla Archa
Hlavní partner Divadla Archa
Partner festivalu AKCENT (každoročně, listopad)
Partner série zahraničních představení (kupříkladu Vlámská sezona apod.)
Partner koncertu
Partner diskusí
Partner konkrétní produkce Divadla Archa
Partner Archa.labu
Korporátní člen Archa Klubu

Pro více informací o možnostech sponzorské nebo dárcovské podpory a výhodách spolupráce s Divadlem Archa kontaktujte prosím Katarínu Dudákovou.
Email: katarina.dudakova@archatheatre.cz
Tel: +420 221 716 120
Mobil: +420 604 208 494

NOVINKY

Casting k projektu Boys and Girls

Rádi bychom pozvali děti a mládež od 8 do 13 let na casting do divadelního projektu Boys and Girls, jehož první část budeme realizovat v rámci rezidence v Divadle Archa.
Další »

Ultima Vez - předprodej zahájen!

Nejnovější projekt Wima Vandekeybuse a předního vlámského souboru Ultima Vez přijíždí do Prahy jen několik dní po své světové premiéře v Benátkách. Pro projekt booty Looting (Ukradený lup) vybral Wim Vandekeybus skupinu šesti pe...
Další »

Divadlo Archa boduje v Evropě

Divadlo Archa, které dlouhodobě spolupracuje s řadou mezinárodních partnerů získalo podporu grantů Evropské komise z programu Culture / Kultura (2007 - 2013). Jako partner za Českou republiku se tak Archa v následující sezóně zapojí d...
Další »

Archiv novinek

MMIX

3x Min Tanaka - 7. -9. května

3x Min Tanaka - 7. -9. května

Slavný japonský tanečník, režisér a farmář Min Tanaka, který je legendou světového tance, se po sedmi letech vrací do Prahy. 7. a 8. května uvede v Arše dvě své sólová vystoupení pod názvem Locus Focus a 9. května vystoupí spole...
Další »

Lou Reed v Divadle Archa!

Lou Reed v Divadle Archa!

Legendární Lou Reed vystoupí 4.července v Divadle Archa v rámci svého letního turné „FROM VU TO LULU“. Vstupenky v prodeji od 23.února v pokladně divadla a v síti Ticketpro. Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment.

Další »

Sólo pro Lu - rozhovor

Sólo pro Lu - rozhovor

Poslechněte si rozhovor Českého rozhlasu s performerkou Jing Lu a režisérkou Janou Svobodovou o představení Sólo pro Lu, které vychází z autentických životních příběhů čínské herečky, zpěvačky a tanečnice. Reprízy představe...
Další »

Archiv