přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání | přejdi na kalendář

česky / english

Srpen 2019


Menu


Pronájem

Prostor pro konference, firemní eventy a společenské události

Nabídněte svým klientům, partnerům či hostům neobvyklý zážitek! V unikátním divadelním prostoru s neopakovatelnou atmosférou v centru Prahy.

KONFERENCE
TISKOVÉ KONFERENCE
PŘEDÁVÁNÍ CEN
FIREMNÍ EVENTY
SLAVNOSTNÍ CEREMONIÁLY
RAUTY A RECEPCE
VÝSTAVY   
PROJEKCE A PREZENTACE
ZADANÁ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ
KONCERTY

Proměnlivost prostor divadla, které každý den vypadá jinak, je oceňována nejen u nás, ale i v zahraničí. Archa není ovšem pouze místem divadelních, tanečních, multimediálních představení a koncertů, je také místem konferencí a mnoha společenských akcí.
Potvrdit to může například belgický král Albert II., který si při své návštěvě Prahy zvolil Archu nejen pro představení belgického tanečního souboru Rosas, ale i pro uspořádání oficiální diplomatické večeře.

Unikátní prostor

Unikátní multifunkční prostor se dvěma sály nabízí variabilní využití. Velký a malý sál s celkovou kapacitou až 1200 lidí je možné podle potřeb měnit, přestavovat a spojovat. Velký sál má navíc podlahu tvořenou mechanicky zvedanými stoly o rozměrech 4×4 metry, které umožňují velkou a zároveň rychle dosažitelnou variabilitu divadelního prostoru – od „kukátkového“ po různé druhy arén podle typu představení. Divadlo je v neposlední řadě vybaveno nejlepšími současnými technologiemi – od zvuku a světla přes video až po catering. Navíc jsou všechny prostory Divadla Archa bezbariérové.

Divadlo Archa a jeho tým se těší velmi dobrému renomé v České republice i v zahraničí. Archa je vyhledávanou destinací pro zahraniční divadelní a taneční umělce, hudebníky, kapely a orchestry. Variabilita prostor a naše zkušenosti umožňují vysoce individuální přístup a komplexní produkčně-technické zabezpečení Vašeho eventu – na klíč.

Poskytované služby

— individuální přístup k potřebám klienta
— příprava a realizace akcí na „klíč“ i včetně scénáře a režie
— pronájem prostor a technického vybavení
— produkční a technické zabezpečení (technické služby, požární a lékařský dozor, SBS, uvaděči, šatna pro Vaše hosty atd.)
— scénografie – úprava prostor pro Váš záměr
— umělecký program – nabídka a nasmlouvání umělců spolupracujících s Divadlem Archa
— catering
— výroba propagačních materiálů, pozvánek atd.

Ceny pronájmů a služeb jsou kalkulovány dle časového a prostorového rozsahu jednotlivých akcí a dle rozsahu objednaných služeb.

Technické plány a technické vybavení divadla


Kontaktujte nás, prosím na e-mail:
Zbyněk Ondřich, Helena Rousová: zbynek.ondrich@divadloarcha.cz, helena.rousova@divadloarcha.cz

Kontaktujte nás v dostatečném časovém předstihu, to nám umožní naplánovat Vaši akci v pro Vás nejlépe vyhovujícím termínu.
Divadlo Archa nabízí vlastní prostory k pronájmu v rámci své vedlejší činnosti a mimo dnů, kdy uvádí svůj program.

NOVINKY

Casting k projektu Boys and Girls

Rádi bychom pozvali děti a mládež od 8 do 13 let na casting do divadelního projektu Boys and Girls, jehož první část budeme realizovat v rámci rezidence v Divadle Archa.
Další »

Ultima Vez - předprodej zahájen!

Nejnovější projekt Wima Vandekeybuse a předního vlámského souboru Ultima Vez přijíždí do Prahy jen několik dní po své světové premiéře v Benátkách. Pro projekt booty Looting (Ukradený lup) vybral Wim Vandekeybus skupinu šesti pe...
Další »

Divadlo Archa boduje v Evropě

Divadlo Archa, které dlouhodobě spolupracuje s řadou mezinárodních partnerů získalo podporu grantů Evropské komise z programu Culture / Kultura (2007 - 2013). Jako partner za Českou republiku se tak Archa v následující sezóně zapojí d...
Další »

Archiv novinek

MMIX

3x Min Tanaka - 7. -9. května

3x Min Tanaka - 7. -9. května

Slavný japonský tanečník, režisér a farmář Min Tanaka, který je legendou světového tance, se po sedmi letech vrací do Prahy. 7. a 8. května uvede v Arše dvě své sólová vystoupení pod názvem Locus Focus a 9. května vystoupí spole...
Další »

Lou Reed v Divadle Archa!

Lou Reed v Divadle Archa!

Legendární Lou Reed vystoupí 4.července v Divadle Archa v rámci svého letního turné „FROM VU TO LULU“. Vstupenky v prodeji od 23.února v pokladně divadla a v síti Ticketpro. Koncert pořádá agentura 10:15 Entertainment.

Další »

Sólo pro Lu - rozhovor

Sólo pro Lu - rozhovor

Poslechněte si rozhovor Českého rozhlasu s performerkou Jing Lu a režisérkou Janou Svobodovou o představení Sólo pro Lu, které vychází z autentických životních příběhů čínské herečky, zpěvačky a tanečnice. Reprízy představe...
Další »

Archiv